computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль

Можлива оплата перед посадкою
Аеропорт Познань-Лавіца
Аеропорт Познань-Лавіца
Тернопіль
Автовокзал "Центральний"
21 год 35 хв
784 UAH
EUROLINES MADELTRANS
Рейс:
Графік: Щоденно
EUROLINES MADELTRANS
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

784 UAH

Дата останнього оновлення: 28.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль

Автобуси Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Аеропорт Познань-Лавіца в місто Тернопіль автобусом можна за 20 г. 35 м. Відстань між містами становить 830 км.

Вартість квитків на автобус Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 784 грн. Найдешевший квиток коштує 784 грн, а найдорожчий 784 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 144 квитків Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Аеропорт Познань-Лавіца і Тернопіль займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Аеропорт Познань-Лавіца

В місті Аеропорт Познань-Лавіца знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Аеропорт Познань-Лавиця , що знаходится за адресою Аеропорт Познань-Лавиця .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Аеропорт Познань-Лавиця .

Зведена інформація по напрямку Аеропорт Познань-Лавіца – Тернопіль
Середня ціна квитка: 784 грн
Найдорожчий квиток: 784 грн
Найдешевший квиток: 784 грн
Найшвидший рейс: 20 ч 35 мин
Частота рейсів в день: 16
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 16
Перевізників на напрямку: 1
Місто Аеропорт Познань-Лавіца пов'язане з автостанціями: 123

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

4.10.2019
Аэропорт Познань-Лавица – Тернополь
Чисто, швидко і комфортно! Рекомендую!
Наталя
10.2.2020
Аэропорт Познань-Лавица – Тернополь
Шикарна поїздка.
Микита
3.5.2020
Аэропорт Познань-Лавица – Тернополь
Я розчарований і зусмучений поїздкою. 1) Автобус дуже брудний. Дуже. Було гидко сидіти на тих кріслах. 2) Автобус дуже старий і в ньому усе зламане. Кондиціонер не працював, але не було навіть кнопки, щоб його увімкнути, бо її відірвали. Так само як і столик на сидіння. І це клас Люкс. Щоб не бути голослівним. сидів на місці 43.44 3) Персонал розмовляв зі мною, україномовним, іноземною мовою - російською. Відчув приниження себе на своїй же землі. Це неповага до клієнта. 4) У квитку в мене було написано місце "Б", натомість мене посадили на передостаннє місце в кінці автобуса. Що це мало означати? Місця в алфавітному порядку з кінця автобуса? чи як?
Валентина
22.4.2020
Аэропорт Познань-Лавица – Тернополь
Я їхала маршруткою, тому, бідні мої хворі коліна, увесь шлях впирались в спинку сидіння, що попереду.
Тарас
1.1.2020
Аэропорт Познань-Лавица – Тернополь
як можна такий автобус допускати до міжнародних перевезень!старий пошарпаний , маленький....водії під час руху курили їх просили не курити вони вгнорували прлхання
Світлана
Популярні рейси в місто Тернопіль
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас