computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Розето-дельї-Абруцці – Лешно

Можлива оплата перед посадкою
Розето-дельї-Абруцці
Розето-дельї-Абруцці
Лешно
Залізнична станція Лешно
29 год 20 хв
3585 UAH
EURORES
Рейс:
Графік: Пн
EURORES
Тип рейсу: regular
Графік: Пн

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

3585 UAH

Дата останнього оновлення: 22.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Розето-дельї-Абруцці – Лешно ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Розето-дельї-Абруцці – Лешно

Автобуси Розето-дельї-Абруцці – Лешно відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Розето-дельї-Абруцці в місто Лешно автобусом можна за 28 г. 20 м. Відстань між містами становить 1245 км.

Вартість квитків на автобус Розето-дельї-Абруцці – Лешно

В середньому ціна квитка становить 3585 грн. Найдешевший квиток коштує 3585 грн, а найдорожчий 3585 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Розето-дельї-Абруцці – Лешно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Розето-дельї-Абруцці – Лешно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Розето-дельї-Абруцці і Лешно займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Розето-дельї-Абруцці

В місті Розето-дельї-Абруцці знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Розето-дельї-Абруцці , що знаходится за адресою Розето-дельї-Абруцці .

Автостанції Лешно

В місті Лешно знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Лешно , що знаходится за адресою Розето-дельї-Абруцці .

Зведена інформація по напрямку Розето-дельї-Абруцці – Лешно
Середня ціна квитка: 3585 грн
Найдорожчий квиток: 3585 грн
Найдешевший квиток: 3585 грн
Найшвидший рейс: 28 ч 20 мин
Частота рейсів в день: 13
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 13
Перевізників на напрямку: 1
Місто Розето-дельї-Абруцці пов'язане з автостанціями: 198

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

15.10.2019
Розето-дельи-Абруцци – Лешно
Екіпаж- один ніби зек другий алкаш. Поводяться грубо і неадекватно. Речі закидають ніби там нічого немає. Місця не відповідають сайту. Автобус часів Сталіна. Таке відчуття що зараз розвалиться. Водила курить в салоні. Найгірша поїздка з усіх.
Варвари
21.4.2020
Розето-дельи-Абруцци – Лешно
Це друга поїздка цим перевізником. Перше надзвичайно сподобалася. Все було на 5+. Тому без вагань вибрав саме цього перевізника, але був розчарований. У Вроцлав автобус запізнився на годину і ніяк ми не були проінформовані (спізнення це не проблема, бо знаю про завантаженість доріг в Польщі). Даного перевізника асоціюю з українським, а персонал говорив виключно російською і не був достатньо ввічливим.
Кирило
21.11.2019
Розето-дельи-Абруцци – Лешно
Чудова поїздка,присутні: розетка, туалет (працює), гаряча кава, wi-fi. Вчасний доїзд. Один мінус, в цьому автобусі мало місця між сидіннями.
Софія
25.2.2020
Розето-дельи-Абруцци – Лешно
Я просто в шоці
Максим
14.2.2020
Розето-дельи-Абруцци – Лешно
хуев
Генадій
Популярні рейси в місто Лешно
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас