computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Ростов-на-Дону – Митищі

Ростов-на-Дону
Автовокзал "Головний"
Митищі
Автовокзал Митищі
18 год 10 хв
721 UAH
Рейс:
Графік: Щоденно

Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
721 UAH

Дата останнього оновлення: 17.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Ростов-на-Дону – Митищі ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Ростов-на-Дону – Митищі

Автобуси Ростов-на-Дону – Митищі відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Ростов-на-Дону в місто Митищі автобусом можна за 17 г. 10 м. Відстань між містами становить 1172 км.

Вартість квитків на автобус Ростов-на-Дону – Митищі

В середньому ціна квитка становить 721 грн. Найдешевший квиток коштує 721 грн, а найдорожчий 721 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ростов-на-Дону – Митищі

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Ростов-на-Дону – Митищі.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ростов-на-Дону і Митищі займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ростов-на-Дону

В місті Ростов-на-Дону знаходиться 17 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Головний , що знаходится за адресою проспект Сіверса; будинок 1 .

Автостанції Митищі

В місті Митищі знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Митищі , що знаходится за адресою проспект Сіверса; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Ростов-на-Дону – Митищі
Середня ціна квитка: 721 грн
Найдорожчий квиток: 721 грн
Найдешевший квиток: 721 грн
Найшвидший рейс: 17 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 15
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 15
Перевізників на напрямку: 1
Місто Ростов-на-Дону пов'язане з автостанціями: 853

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

7.12.2019
Ростов-на-Дону – Мытищи
Це була жахлива поїздка! Первое.Все почалося з того, що я з Одеси їхав на автобусі не Одеса-Київ-Вільнюс а Одеса-Київ-Москва. Такої інформації в квитку не було! Так чому я повинен з валізою як очманілий носиться по вокзалу і питати де той четртов автобус? Друге. З кондера дме гаряче повітря. Третє. Ми спізнилися в пункт призначення на 5 годин. У мене було багато часу до літака, але все ж це не прийнятно.
Богдана 
6.10.2019
Ростов-на-Дону – Мытищи
Це було жахливо, якщо твій пост більше 183, ніколи не їдь, цією компанією, ноги не те що упиралися в передні сидіння, а вони просто не вміщалися.
Євген
4.1.2020
Ростов-на-Дону – Мытищи
Це мабуть найгірший спосіб доїхати з Ужгорода до Львова, а окрім потягу більше нічого і немає. Автобус явно максимум приміський, а не міжміський, їхати не зручно та неприємно. Взагалі жодного плюса.
Надія
27.1.2020
Ростов-на-Дону – Мытищи
Що автобус, що водії - повний неадекват, хамлять, розмовляють дуже неприємно. НІКОЛИ БІЛЬШЕ не поїдемо автобусами цієї компанії !!!
Владислав
1.2.2020
Ростов-на-Дону – Мытищи
Я думаю, в нинішній час роздруківка квитка вже не потрібна. Є електронна версія і цього досить.
Дар'я
23.10.2019
Ростов-на-Дону – Мытищи
Я не поїхала. Чи не дочитала адресу виїзду
Петро
24.3.2020
Ростов-на-Дону – Мытищи
Я такого огидного сервісу давно не зустрічав,
Ірина
Популярні рейси з міста Ростов-на-Дону
Популярні рейси в місто Митищі
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас