computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Слубіце – Ведржин

Можлива оплата перед посадкою
Слубіце
Słubice
Ведржин
Зупинка "Військовий Підрозділ"
2 год 7 хв
230 UAH
TRANSHAND
Рейс:
Графік: Щоденно
TRANSHAND
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

230 UAH

Дата останнього оновлення: 30.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Слубіце – Ведржин ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Слубіце – Ведржин

Автобуси Слубіце – Ведржин відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Слубіце в місто Ведржин автобусом можна за 1 г. 7 м. Відстань між містами становить 48 км.

Вартість квитків на автобус Слубіце – Ведржин

В середньому ціна квитка становить 230 грн. Найдешевший квиток коштує 230 грн, а найдорожчий 230 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Слубіце – Ведржин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 90 квитків Слубіце – Ведржин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Слубіце і Ведржин займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Слубіце

В місті Слубіце знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Паркінг Порт швецького , що знаходится за адресою вулиця швецького; будинок 39 .

Автостанції Ведржин

В місті Ведржин знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Військове Підрозділ , що знаходится за адресою вулиця швецького; будинок 39 .

Зведена інформація по напрямку Слубіце – Ведржин
Середня ціна квитка: 230 грн
Найдорожчий квиток: 230 грн
Найдешевший квиток: 230 грн
Найшвидший рейс: 1 ч 7 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 1
Місто Слубіце пов'язане з автостанціями: 574

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

8.3.2020
Слубице – Ведржин
Це кошмар, ми їдемо до сих пір, розсадження вільна, своє заброньоване місце отримати не вдалося, пасажири набрані через bla Val car, народу битком, та й їдемо не до ВДНГ, а до лермонтовського проспекту. Я напишу в Росспоживнагляд. До речі зараз 5:52 і ми ще не в Москві !!!
Борис
5.4.2020
Слубице – Ведржин
Це якийся жах. Їхали 5.5 годин без кондиціонера при температурі 32. Автобус брудний, стоячих пасажирів більше чим сидячих.
Денис
13.4.2020
Слубице – Ведржин
Час в Кам'янсько міняли колесо.В Москву приїхали з опозданіем.Кондіціонер не працював-було душно.На сидіннях відсутні будь-які кишеньки, нікуди покласти маленьку пляшечку води, телефон та інші дрібниці.
Ганна
22.4.2020
Слубице – Ведржин
Чистий автобус, добре обслуговування на борту. Жодних нарікань. Із задоволеням користоватимусь автобусами цього перевізника, коли випаде така потреба
Мирослав
24.3.2020
Слубице – Ведржин
Чистий і зручний автобус з ввічливим екікажем. Рекомендую для поїздок
Георгій
Популярні рейси з міста Слубіце
Популярні рейси в місто Ведржин
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас