computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Сизрань – Вардане

Сизрань
Залізничний вокзал "Сизрань-1"
Вардане
Зупинка "Вардане-2"
29 год 25 хв
913 UAH
АВТО - Мить
Автобус: Неоплан
Рейс:
Графік: Чт
АВТО - Мить
Автобус: Неоплан
Тип рейсу: regular
Графік: Чт
913 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Сизрань – Вардане ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Сизрань – Вардане

Автобуси Сизрань – Вардане відправляються чт . Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Сизрань в місто Вардане автобусом можна за 28 г. 25 м. Відстань між містами становить 1484 км.

Вартість квитків на автобус Сизрань – Вардане

В середньому ціна квитка становить 913 грн. Найдешевший квиток коштує 913 грн, а найдорожчий 913 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Сизрань – Вардане

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Сизрань – Вардане.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Сизрань і Вардане займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Сизрань

В місті Сизрань знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Залізничний вокзал Сизрань-1 , що знаходится за адресою площа Привокзальна; будинок 1 .

Автостанції Вардане

В місті Вардане знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Вардане-3 , що знаходится за адресою площа Привокзальна; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Сизрань – Вардане
Середня ціна квитка: 913 грн
Найдорожчий квиток: 913 грн
Найдешевший квиток: 913 грн
Найшвидший рейс: 28 ч 25 мин
Частота рейсів в день: 5
Піковий день: четвер
Продаваних квитків в день: 5
Перевізників на напрямку: 1
Місто Сизрань пов'язане з автостанціями: 109

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

24.11.2019
Сызрань – Вардане
Гірше поїздки ще не було !!! Кожен раз робота перевізника стає все гірше і гірше, якість надання послуг знижується з кожною поїздкою. Що творить перевізник, це не вкладається в рамки розумного пояснення. Затримано відправлення на годину, ні пояснення причин, ні інформації про передбачуване відправленні, нічого .... люди спізнювалися на заплановані заходи, у всіх свої плани на день, а перевізнику на це абсолютно наплювати, таке недбале ставлення до своїх обов'язків я вважаю неприпустимо і це вже не перший раз.
Надія
27.1.2020
Сызрань – Вардане
Гірше ще не пам'ятаю
Ганна
31.10.2019
Сызрань – Вардане
Це була найжахливіша поїздка, автобус затримався на 3 години, цілих 3 години !!! Причини затримки ми не почули. Чистота салону - 2: Видно що на наших місцях вже хтось сидів, по салону спостерігався сміття, підлога була липкий. Ввічливість екіпажу - 2: З водіями майже не спілкувалися, сумки нам сказали «закидати» самим. Пунктуальність - 1: Я думаю самі все розумієте, вже вище я написав, автобус запізнився на цілих 3 години !!! Технічний стан - 1: Їхали повільно, на моєму місці не було, взагалі, поставки під ноги, в салоні було дуже душно.
Олексій
28.4.2020
Сызрань – Вардане
Часто потрапляв що зламане місце
Станіслав
25.5.2020
Сызрань – Вардане
Я купила електронний квиток, при реєстрації на рейс, чомусь не виявилося мого прізвища в списках і деспетчери були здивовані моїй появі. Але питання вирішили, від руки вписавши моє прізвище і посадили на місце згідно купленого квитка.
Валерія
29.4.2020
Сызрань – Вардане
це було просто жахливо. мало того,що автобус (якщо його можна так назвати) просто не призначений для міжміських перевезень,його вже давно варто вивести з експлуатації.а найгірше те,що в страшенну спеку неможливо було відчинити жодного вікна,бо якогось біса на них встановили заглушки. з люками та ж біда.люди в салоні просто варилися.водію,звичайно ж, було до всього того байдуже.його хвилювало тільки, щоб пасажири не їли в поїздці біляші і акуратно закривали занавіски на вікнах.не поїздка,а цирк жахіть.
Борис
10.4.2020
Сызрань – Вардане
чистий автобус, уважний персонал
Анастасія
Популярні рейси з міста Сизрань
Популярні рейси в місто Вардане
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас