computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Шпротава – Мєндзижеч

Можлива оплата перед посадкою
Шпротава
Автостанція Шпротава
Мєндзижеч
Автовокзал Мендзижеч
3 год 0 хв
260 UAH
PKS Szczecin
Рейс:
Графік: Щоденно
PKS Szczecin
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

260 UAH

Дата останнього оновлення: 25.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Шпротава – Мєндзижеч ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Шпротава – Мєндзижеч

Автобуси Шпротава – Мєндзижеч відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Шпротава в місто Мєндзижеч автобусом можна за 3 г. 0 м. Відстань між містами становить 117 км.

Вартість квитків на автобус Шпротава – Мєндзижеч

В середньому ціна квитка становить 260 грн. Найдешевший квиток коштує 260 грн, а найдорожчий 260 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Шпротава – Мєндзижеч

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Шпротава – Мєндзижеч.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Шпротава і Мєндзижеч займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Шпротава

В місті Шпротава знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Szprotawa , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Автостанції Мєндзижеч

В місті Мєндзижеч знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Мєндзижеч , що знаходится за адресою вулиця Колеева; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Шпротава – Мєндзижеч
Середня ціна квитка: 260 грн
Найдорожчий квиток: 260 грн
Найдешевший квиток: 260 грн
Найшвидший рейс: 3 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 13
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 13
Перевізників на напрямку: 1
Місто Шпротава пов'язане з автостанціями: 39

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

17.11.2019
Шпротава – Мендзыжеч
Найгірша поїздка з усіх, що було за час співпраці з вашим сервісом. Мало того, що замість лайнера був мікроавтобус, так цілу годину не могли вирішити з зайвими пасажирами, які забронювали більше місць, ніж було в салоні. У підсумку загальна тривалість поїздки склала 13 годин!
Христина
27.6.2020
Шпротава – Мендзыжеч
Найгіршою поїздки не було в моєму житті! Сидіння в автобусі на стільки не зручні, мені навіть моментом здалося що у нас в місті в маршрутних міських бусиках і то зручніше сидіння ... в іншому, все відмінно .. Але всі принади перекреслюються жахливими посадковим місцями!
Богдана 
29.1.2020
Шпротава – Мендзыжеч
Це жах! Автобус їхав без зцеплення! Датчик на скорість теж не працював ! Зупинили у Вінниці поліція! І питали як ви хлопці везете людей з цими проблемами? Жаааах ! Я перший раз бачила таке!
Карина
23.5.2020
Шпротава – Мендзыжеч
Це просто жах, назва рейсу зазначено не вірно, в описі говорилося без пересадок, а в підсумку пересадка була, приїхали в точку призначення з великою затримкою
Анджеліна
15.4.2020
Шпротава – Мендзыжеч
Це просто капець, водій вирішив підсмажити задню частину аатобуса через те, що дитина була спереду. Ні б пересадити людей, замість цього підлогу автобуса блювати хотелр
Ірина
18.11.2019
Шпротава – Мендзыжеч
Чистий салон, ввічливі водії, акуратні на дорозі. М'яка поїздка. Засмутив простий на таможне- 7 годин, через що приїхали із запізненням на 6 годин.
Анастасія
25.5.2020
Шпротава – Мендзыжеч
Чудовий екіпаж, хороша поїздка. Хоч довго чекали на митниці поки перевірять інші автобуси, і через це була досить велика затримка, водії чітко озвучували час санітарної стоянки, слідкували за наявністтю всіх пасажирів і злагоджено працювали. Дякую водіям!
Леонід
13.7.2020
Шпротава – Мендзыжеч
ред
Кіра
28.4.2020
Шпротава – Мендзыжеч
часті зупинки на перекур і запізнення на 3 години
Валерій
Популярні рейси з міста Шпротава
Популярні рейси в місто Мєндзижеч
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас