computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Таганрог – Старобешеве

Таганрог
Автовокзал Таганрог
Старобешеве
Старобешеве
5 год 50 хв
214 UAH
Рейс:
Графік: Щоденно

Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
214 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Таганрог – Старобешеве ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Таганрог – Старобешеве

Автобуси Таганрог – Старобешеве відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Таганрог в місто Старобешеве автобусом можна за 4 г. 50 м. Відстань між містами становить 107 км.

Вартість квитків на автобус Таганрог – Старобешеве

В середньому ціна квитка становить 214 грн. Найдешевший квиток коштує 214 грн, а найдорожчий 214 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Таганрог – Старобешеве

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Таганрог – Старобешеве.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Таганрог і Старобешеве займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Таганрог

В місті Таганрог знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Таганрог , що знаходится за адресою Майдан повстання; будинок 9А .

Автостанції Старобешеве

В місті Старобешеве знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Старобешеве , що знаходится за адресою Майдан повстання; будинок 9А .

Зведена інформація по напрямку Таганрог – Старобешеве
Середня ціна квитка: 214 грн
Найдорожчий квиток: 214 грн
Найдешевший квиток: 214 грн
Найшвидший рейс: 4 ч 50 мин
Частота рейсів в день: 20
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 20
Перевізників на напрямку: 1
Місто Таганрог пов'язане з автостанціями: 202

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

14.6.2020
Таганрог – Старобешево
Електронного квитка в телефоні не вистачає
Єгор
3.4.2020
Таганрог – Старобешево
Найгірша поїздка в життя. Виїхали з запізненням, салон брудний, місця мало. Водій зупинявся в дивних місцях (нема на заправці, а десь на дорозі в сумнівному місці).
Міла
12.3.2020
Таганрог – Старобешево
Це була найгірша поїздка в Польщу в моєму житті !! Почнемо з того що автобус запізнився на 3 години. Хамство працівників на автостанції м Рівне заслуговує окремого відкликання. Прочекавши 2 години без будь-якої інформації про моє рейсі, вирішив сам звернутися в касу, де мені так і не змогли дати зрозумілу відповідь. "ЧЕКАЙТЕ!" - була єдина фраза яку видавила з себе дамочка по ту сторону вікна. "Як довго ?, на скільки задержіваетися?" - інформації НУЛЬ. Ви ж квиток в інтернеті купували, а не у нас! !! Це була відповідь. Тобто якби я купив квиток у вас в касі і ви б на мене заробили (комісії яку платить перевізник напевно недостатньо для автостанції) - ви б дали повну і вичерпну відповідь, да? Вам не спадало на ваші голови що пасажири це люди ???? І що прочекавши 2-3 години у ЛЮДЕЙ можуть з'явиться природні потреби наприклад ?? Не добившись інформації від касира, звертаюся до чергового по вокзалу. Почувши словосполучення "писати скаргу" питома царьок скриплячи зубами і з неприхованою ненавистю в погляді видає мені книгу скарг і пропозицій, де власне я і висловив все вищевикладене. Автобус запізнився в результаті на 2.5 години. Ще годину ми чекали інший автобус. Тому як перевізник вирішив пересадити частину пасажирів з одного автобуса на інший. Далі більше. Пройшовши польську митницю всі пасажири чекали 3 години (!!!) поки водії вирішать свої питання з польськими митниками, коли ж це диво нарешті відбулося і що залишилися пасажири (частина з пасажирів спізнювалася в аеропорт Варшави і була змушена їхати попутним транспортом) сіли в автобус, виявилося .... виявилося що у автобуса сів аккумулятор☺. Про те як доїхали, про те що автобус випустили в рейс з неробочим туалетом, про те як кола нарізали навколо автостанції в пошуках правильного с'езда- можна книгу написати, як результат ... 14 годин в дорозі, зіпсований день, у кого то пропущений авіарейс , і безумовно у всіх зіпсований настрій. Перевізника не рекомендую !! Окреме "фе" працівникам рівненської автостанції, інформативності та поваги до пасажирів ніякого.
Христина
26.6.2020
Таганрог – Старобешево
Це не поїздка а мука. Автобус забитий. Ні пройти ні вийти, дихнути.
Поліна
8.11.2019
Таганрог – Старобешево
Я вже залишила 2 відкликання на цьому тижні, читайте їх.
Оксана
24.11.2019
Таганрог – Старобешево
це маршрутка а не автобус
Станіслав
Популярні рейси з міста Таганрог
Популярні рейси в місто Старобешеве
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас