computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Тапа – Санкт-Петербург

Можлива оплата перед посадкою
Тапа
Тапа, АС ул. Сауна, д.1, г. Тапа, Ляэне-Вируский уезд
Санкт-Петербург
Автовокзал "Обвідний"
6 год 0 хв
465 UAH
OU Presto
Рейс:
Графік: Щоденно
OU Presto
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

465 UAH

Дата останнього оновлення: 5.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Тапа – Санкт-Петербург ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Тапа – Санкт-Петербург

Автобуси Тапа – Санкт-Петербург відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Тапа в місто Санкт-Петербург автобусом можна за 6 г. 0 м. Відстань між містами становить 309 км.

Вартість квитків на автобус Тапа – Санкт-Петербург

В середньому ціна квитка становить 465 грн. Найдешевший квиток коштує 465 грн, а найдорожчий 465 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тапа – Санкт-Петербург

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Тапа – Санкт-Петербург.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тапа і Санкт-Петербург займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тапа

В місті Тапа знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це спосіб , що знаходится за адресою Tapa .

Автостанції Санкт-Петербург

В місті Санкт-Петербург знаходиться 13 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Обвідний , що знаходится за адресою Tapa .

Зведена інформація по напрямку Тапа – Санкт-Петербург
Середня ціна квитка: 465 грн
Найдорожчий квиток: 465 грн
Найдешевший квиток: 465 грн
Найшвидший рейс: 6 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 11
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 11
Перевізників на напрямку: 1
Місто Тапа пов'язане з автостанціями: 13

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

30.3.2020
Тапа – Санкт-Петербург
Найгірша автобусна поїздка в моєму житті. Сам по собі автобус як автобус, але обслуговування огидно. Водії хами, курили в салоні автобуса, на прохання не курити хамили, забороняли їсти в салоні (хоча поїздка була майже добу!), Роблячи зауваження, що тут не їдальня, а "через пару годин буде зупинка у кафе, де поїсте" (реально кафе було годин через 8). Слухали музику на весь салон і голосно розмовляли між собою з матом. Спеціально купували квитки на цей автобус, тому що була можливість бронювання місць, але реально виявилося, що водії розсаджували всіх самі як хотіли, не звертаючи уваги на заброньовані місця. Також при покупці квитків було зазначено, куди автобус приїжджає, а в дорозі з'ясувалося, що водії самі не знають, куди всіх привезуть (Київська, Теплий стан) і повідомили про це тільки за півгодини до прибуття. При цьому, зупинили не у метро / вокзалу, а на відстані, так що довелося йти з речами, квапили всіх на вихід і швидко поїхали у своїх справах. За часом - їхали 22 години (правда на кордоні стояли годин 7).
Єлизавета
2.7.2020
Тапа – Санкт-Петербург
Часто купую квитки вашої компанії, жодного разу не підвели, спасибі.
Вікторія
2.2.2020
Тапа – Санкт-Петербург
Через відсутність достатньої кількості пасажирів на рейсі, мене (жінку пенсійного віку з двома немаленькими торбами) не довезли до автостанції у М. КОВЕЛЬ. Натомість, водій запропонував зупинитися на околиці міста, де я зможу дістатися автовокзалу іншими маршрутками, бо йому заїжджати у Ковель "совсєм не вигодно". Це просто нечувано, вперше з таким зтикаюсь.
Міла
30.11.2019
Тапа – Санкт-Петербург
Чудово приїхали. Вдячна водіям і супроводжуючій за сервіс а Богу за охорону.
Міла
30.11.2019
Тапа – Санкт-Петербург
Я із задоволенням оцінив би роботу і поїздку, але всі написи біля зірочок пропали, або їх і не було. Тому, не зрозуміло, чому я ставлю оцінку.
Леонід
Популярні рейси з міста Тапа
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас