computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Томашів-Любельский – Мангейм

Можлива оплата перед посадкою
Томашів-Любельский
Зупинка Томашів-Любельский
Мангейм
Автовокзал "Центральний"
23 год 15 хв
2130 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

2130 UAH

Дата останнього оновлення: 25.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Томашів-Любельский – Мангейм ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Томашів-Любельский – Мангейм

Автобуси Томашів-Любельский – Мангейм відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Томашів-Любельский в місто Мангейм автобусом можна за 22 г. 15 м. Відстань між містами становить 1288 км.

Вартість квитків на автобус Томашів-Любельский – Мангейм

В середньому ціна квитка становить 2130 грн. Найдешевший квиток коштує 2130 грн, а найдорожчий 2130 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Томашів-Любельский – Мангейм

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Томашів-Любельский – Мангейм.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Томашів-Любельский і Мангейм займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Томашів-Любельский

В місті Томашів-Любельский знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Томашув-Любельский , що знаходится за адресою вулиця Замойська; будинок 9 .

Автостанції Мангейм

В місті Мангейм знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Замойська; будинок 9 .

Зведена інформація по напрямку Томашів-Любельский – Мангейм
Середня ціна квитка: 2130 грн
Найдорожчий квиток: 2130 грн
Найдешевший квиток: 2130 грн
Найшвидший рейс: 22 ч 15 мин
Частота рейсів в день: 15
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 15
Перевізників на напрямку: 1
Місто Томашів-Любельский пов'язане з автостанціями: 185

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

25.12.2019
Томашув-Любельский – Мангейм
Гірше бути не може. На одній із зупинок ввічливо запитала у водія, чи буде йому зручніше, якщо на проміжній станції я вийду, забравши сумку з багажу. Думала, якщо йому не зручно, то поставлю її відразу в салон. Його відповідь була такою: «Під настрій!» Я поцікавилася, що він має на увазі. Він відповів: «Ну все, настрою вже немає і зупинки теж тепер немає!» Під'їхавши до зупинки, випустив одного пасажира а перед рештою чотирма - закрив двері і поїхав далі. Помстився, красиво. На всі питання щодо поїздки водій відповідав якимись хамськими жартами, примовками і принизливими зауваженнями. Наприклад на питання: «Де буде наступна зупинка?» він заходився реготом: «Ви помітите, там зупиниться автобус!» Досконала безкарність, хамство і знущання над пасажирами.
Зоя
9.5.2020
Томашув-Любельский – Мангейм
Це був жах!
Василь
27.1.2020
Томашув-Любельский – Мангейм
Це можливо відноситься до перевізника, а не до сайту, але не зручно що квиток потрібно роздруковувати.
Міла
14.2.2020
Томашув-Любельский – Мангейм
Це навіть не автобус. Це стара розбита маршрутка і 9.5 годин в дорозі, воне, крихтах ... без коментарів.
Зоя
25.1.2020
Томашув-Любельский – Мангейм
Це не ваша проблема, але бажано митницю проходити швидше.
Максим
26.12.2019
Томашув-Любельский – Мангейм
Це просто жесть, а не автобус. Запхати стільки місць в такого коротуна - дуже сміливо і напевно вигідно. Класика жанру - напродавати кілька квитків на одне місце. А у водія один відповідь - сядайте на ввiльне. Таку поїздку не забудеш.
Яків
2.2.2020
Томашув-Любельский – Мангейм
Чому при виборі української мови на сайті, крім української також є інформація/запитання російською мовою?
Іван
14.12.2019
Томашув-Любельский – Мангейм
Я не задоволений! По-перше на сайті було написано, що квиток можна було роздруковувати (насправді потрібно.), Через що мене мало не висадили з автобуса. По друге - Вільна посадка. Яка може бути вільна посадка, якщо у інших пасажирів куплені квитки по місцях і мене в кожному місті виганяли з мого місця через те, що у них квитки з місцями. Вообщем відчував я себе просто жахливо.
Кирило
Популярні рейси в місто Мангейм
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас