computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Тшебятув – Вроцлав

Можлива оплата перед посадкою
Тшебятув
Тшебятув
Вроцлав
Автовокзал "Вроцлав"
9 год 30 хв
764 UAH
MOKRZYCKI-BUS
Рейс:
Графік: Щоденно
MOKRZYCKI-BUS
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

764 UAH

Дата останнього оновлення: 29.1.2022. Більш актуальний розклад автобусів Тшебятув – Вроцлав ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Тшебятув – Вроцлав

Автобуси Тшебятув – Вроцлав відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Тшебятув в місто Вроцлав автобусом можна за 8 г. 30 м. Відстань між містами становить 421 км.

Вартість квитків на автобус Тшебятув – Вроцлав

В середньому ціна квитка становить 764 грн. Найдешевший квиток коштує 764 грн, а найдорожчий 764 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тшебятув – Вроцлав

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 171 квитків Тшебятув – Вроцлав.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тшебятув і Вроцлав займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тшебятув

В місті Тшебятув знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Tshebyatuv , що знаходится за адресою Тшебятув .

Автостанції Вроцлав

В місті Вроцлав знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вроцлав , що знаходится за адресою Тшебятув .

Зведена інформація по напрямку Тшебятув – Вроцлав
Середня ціна квитка: 764 грн
Найдорожчий квиток: 764 грн
Найдешевший квиток: 764 грн
Найшвидший рейс: 8 ч 30 мин
Частота рейсів в день: 19
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 19
Перевізників на напрямку: 1
Місто Тшебятув пов'язане з автостанціями: 63

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

1.11.2019
Тшебятув – Вроцлав
Це була дуже важка поїздка !!! Седенья дуже близько один до одного! Дуже незручний автобус не для довгих переїздів! Було дуже спекотно!
Василь
6.12.2019
Тшебятув – Вроцлав
Це була найгірша поїздка з Полтави до Харкова. Автобус запізнився на 45 хвилин. У салоні були мокрі сидіння і пасажири змушені були просити дозволу сісти на службові місця, а водії хамили в відповідь пасажирам. Зрештою місця надали, але осад залишився ...
Владислав
8.1.2020
Тшебятув – Вроцлав
Це жах просто, замовляла квиток Полтава-Ополе, в результаті в Полтаву він приїхав заповнений і нам не було де сісти, нас пересаджували в будь Київські маршрутки, потім він нас забрав в Києві, але не довго ми з ним їхали, так як в Тернополі, він людей всіх розсадив в три різних автобуса, потім в Польщі у нас розорвало колесо, але запаски в автобусі не виявилося, довелося чекати 3 години поки інший автобус привезе запаску, як на мене я буду обходити стороною цього перевізника! А та при цьому я купувала квиток без пересадок!
В'ячеслав
22.12.2019
Тшебятув – Вроцлав
Це жахлива поїздка в якій ми себе не комфортно відчували, жахливий совдеповський автобус!!! “Lux riesen” фірма яку взагалі не потоібно пропонувати!
Міла
21.5.2020
Тшебятув – Вроцлав
Ця поїздка була жахливою! Персонал забував людей на зупинках, і водій зупиняв автобус після того, як інші пасажири починали кричати їм про це, а потім ще і мали наглість сваритися з людьми ! Сервіс в цій поїздці оцінюю на 1! Нікому не порекомендую цього перевізника і сам ніколи більше ним не поїду!
Владислава
21.3.2020
Тшебятув – Вроцлав
Часто при покупці потрібного рейсу йде запис вільна посадка на потрібний рейс. А це дуже не удобно.Пріходітся через це змінювати свої плани і підлаштовуватися.
Максим
6.2.2020
Тшебятув – Вроцлав
Щоб ви не продавали квитки на неіснуючі рейс
Клим
16.10.2019
Тшебятув – Вроцлав
Я оплачував квиток без пересадок в кінцевому підсумку почався хаос пригнали 5 автобусів і почали сортувати людей кого куди і в який місто.
Валентина
Популярні рейси з міста Тшебятув
Популярні рейси в місто Вроцлав
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас