computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Верхньодніпровськ – Золотоноша

Верхньодніпровськ
Автостанція "Верхньодніпровськ"
Золотоноша
Автостанція Золотоноша
5 год 40 хв
200 UAH
Z-TIME
Автобус: BOVA
Рейс:
Графік: Щоденно
Z-TIME
Автобус: BOVA
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
200 UAH

Дата останнього оновлення: 20.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Верхньодніпровськ – Золотоноша ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Верхньодніпровськ – Золотоноша

Автобуси Верхньодніпровськ – Золотоноша відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Верхньодніпровськ в місто Золотоноша автобусом можна за 4 г. 40 м. Відстань між містами становить 239 км.

Вартість квитків на автобус Верхньодніпровськ – Золотоноша

В середньому ціна квитка становить 200 грн. Найдешевший квиток коштує 200 грн, а найдорожчий 200 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Верхньодніпровськ – Золотоноша

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Верхньодніпровськ – Золотоноша.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Верхньодніпровськ і Золотоноша займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Верхньодніпровськ

В місті Верхньодніпровськ знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал «Верхньодніпровськ» , що знаходится за адресою вулиця Титова; будинок 10 .

Автостанції Золотоноша

В місті Золотоноша знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Золотоноша , що знаходится за адресою вулиця Титова; будинок 10 .

Зведена інформація по напрямку Верхньодніпровськ – Золотоноша
Середня ціна квитка: 200 грн
Найдорожчий квиток: 200 грн
Найдешевший квиток: 200 грн
Найшвидший рейс: 4 ч 40 мин
Частота рейсів в день: 10
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 10
Перевізників на напрямку: 1
Місто Верхньодніпровськ пов'язане з автостанціями: 564

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

5.1.2020
Верхнеднепровск – Золотоноша
Це було жах !! Приїхав без розеток, туалетів і вай-фай !!!
Лариса
10.5.2020
Верхнеднепровск – Золотоноша
Це було жахливе завершення прекрасного відпочинку !!!! Рейс був затриманий на годину, потім нам водій - хам - "вішав локшину на вуха" про якісь віртуальних зламаних автобусах .... в результаті ми третя години їхали на Одесу (хоча не повинні були взагалі туди заїжджати) по дорозі водій купував собі кавуни, дині, сигарети .... вообщем "дуже поспішав" .... там ми забирали ще з двох рейсів людей (які теж чекали на свій рейс цілу годину годину) ..... і у них теж зламався віртуальний автобус. .... В результаті, ми таки добралися до Києва, але із запізненням на 3 години .... Перш ніж, користуватися послугами даної компанії, дуже добре подумайте .....
Святослав
29.2.2020
Верхнеднепровск – Золотоноша
Це жесть, сидіння мокре, накрите сміттєвими пакетами, відчуваєш себе інкубаторцом яким то, загалом, якщо був би вибір, або йти пішки, або їхати на автобусі, то мій вибір їхати на своїх двох
Світлана
25.4.2020
Верхнеднепровск – Золотоноша
Що можна розповідати і описувати, якщо рейс не відбувся. Кричущий факт!
Максим
8.5.2020
Верхнеднепровск – Золотоноша
Я відмовилася від ваших квитків, тому що у нас перенесли рейс літака! А не ваш рей автобуса !!! Це що спеціально так запитальник підлаштували ???
Віра
6.5.2020
Верхнеднепровск – Золотоноша
Як завжди, на висоті
Руслана
11.10.2019
Верхнеднепровск – Золотоноша
щоб туалет в автобусі працював))
Ганна

ЗМІ про нас