computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Вінниця – Вила

Можлива оплата перед посадкою
Вінниця
Автовокзал "Центральний"
Вила
Вила
3 год 20 хв
159 UAH
ФОП Шкурак А.М.
Автобус: ЭТАЛОН-27
Рейс:
Графік: Щоденно
ФОП Шкурак А.М.
Автобус: ЭТАЛОН-27
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

159 UAH

Дата останнього оновлення: 5.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Вінниця – Вила ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Вінниця – Вила

Автобуси Вінниця – Вила відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Вінниця в місто Вила автобусом можна за 2 г. 20 м. Відстань між містами становить 99 км.

Вартість квитків на автобус Вінниця – Вила

В середньому ціна квитка становить 159 грн. Найдешевший квиток коштує 159 грн, а найдорожчий 159 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вінниця – Вила

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Вінниця – Вила.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вінниця і Вила займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Автостанції Вила

В місті Вила знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Віла , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Вінниця – Вила
Середня ціна квитка: 159 грн
Найдорожчий квиток: 159 грн
Найдешевший квиток: 159 грн
Найшвидший рейс: 2 ч 20 мин
Частота рейсів в день: 15
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 15
Перевізників на напрямку: 1
Місто Вінниця пов'язане з автостанціями: 1962

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

16.6.2020
Винница – Вила
Екіпаж важливий, поїздка цілком комфортна
Сергій
12.6.2020
Винница – Вила
Хороший стан автобуса.
Віталій
26.12.2019
Винница – Вила
Я купила квиток он-лайн і не змогла ним скористатися, бо стало ясно його потрібно роздруковувати. Навіщо взагалі продавати онлайн, якщо електронний квиток не дійсний і немає на вокзалі каси, яка може видати фізичний квиток. Навіщо дурити людей, якщо продає квиток тільки водій ?!
В'ячеслав
24.10.2019
Винница – Вила
Я спілкуюсь лише українською або міжнародною мовою спілкування - англійською, тому фільми під час поїздки та ваші запитання російською мовою на сайті мене не влаштовують Загалом, поїздка комфортна та пунктуальна, можна рекомендувати
Олександра
3.5.2020
Винница – Вила
Якщо ви бронюєте через інтернет, то ОБОВ`ЯЗКОВО потрібно на автовокзалі в диспечерській повідомити про свій квиток. А також водія, щоб зупинив Вам на вказаному у квитку місці прибуття.
Вадим
Популярні рейси з міста Вінниця
Популярні рейси в місто Вила
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас