computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Валбжих – Дзивнув

Валбжих
Зупинка "Театр"
Дзивнув
Зупинка Дзивнув
10 год 20 хв
611 UAH
MAXPOL
Рейс:
Графік: Щоденно
MAXPOL
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
611 UAH
Валбжих
Зупинка "АЗС "Лотос"
Дзивнув
Зупинка Дзивнув
8 год 30 хв
611 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
611 UAH
Валбжих
Зупинка "АЗС "Лотос"
Дзивнув
Зупинка Дзивнув
8 год 30 хв
805 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
805 UAH

Дата останнього оновлення: 17.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Валбжих – Дзивнув ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Валбжих – Дзивнув

Автобуси Валбжих – Дзивнув відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 21 рейсів. Дістатися з міста Валбжих в місто Дзивнув автобусом можна за 7 г. 30 м. Відстань між містами становить 444 км.

Вартість квитків на автобус Валбжих – Дзивнув

В середньому ціна квитка становить 676 грн. Найдешевший квиток коштує 611 грн, а найдорожчий 805 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Валбжих – Дзивнув

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Валбжих – Дзивнув.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Валбжих і Дзивнув займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Валбжих

В місті Валбжих знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС Лотос , що знаходится за адресою вулиця Вроцлавська; будинок 144 .

Автостанції Дзивнув

В місті Дзивнув знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Дзівнув , що знаходится за адресою вулиця Вроцлавська; будинок 144 .

Зведена інформація по напрямку Валбжих – Дзивнув
Середня ціна квитка: 676 грн
Найдорожчий квиток: 805 грн
Найдешевший квиток: 611 грн
Найшвидший рейс: 7 ч 30 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 2
Місто Валбжих пов'язане з автостанціями: 197

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

25.12.2019
Валбжих – Дзивнув
Для початку, водій запізнився, приїхав на брудному автобусі, аргументуючи це тим, що вночі їхав з Затоки (що вже насторожує, не факт, що йому вдалося поспати). На платформу не заїхати, не було місць. Але знову-таки питання, якщо є дозвіл на перевезення, він їде з автостанції, є графік, то як може не бути місць на платформі. Далі всіх бігом загнали в автобус з криком "запізнюємося, речі потім поставите". Знову питання, чия вина в запізненні і чому пасажири повинні бігом забігати в автобус штовхаючи по вузькому проходу величезні валізи. Виявилося для того, щоб на Теремках винести ці валізи знову і поставити в багажне відділення, що теж м'яко кажучи не дуже зручно. Далі, зупинки щогодини, майже на кожній заправці, причому пасажири про це не просили, всі хотіли швидше доїхати, тим більше, що від графіка ми відставали ще на моменті виїзду з Києва. Так, їхав по трасі не швидко, це молодець. Але ... мінятися місцями з другим водієм не зупиняючи автобус, навіть не сбрасиая швидкість це нормально ???? Це що за акробатичні етюди ??? Повний автобус людей, половина з них діти! Дві хвилини на зупинку на узбіччі ролі б не зіграли, а наслідки таких ігор водіїв могли б бути плачевними! Але і це ще не всі принади поїздки! Де в квитку або на сайті або яким-небудь іншим чином повідомлялося про те, що на заправці під Одесою тих, хто їде до Затоки пересадять в мікроавтобус ??? Не просто в мікроавтобус, а до водія, який не має ні найменшого відношення до перевізника, у якого я купила квитки !!! А якби в дорозі щось трапилося, з ким ми їхали, куди їхали невідомо! Так, до Затоки ми в кінцевому підсумку доїхали, але користуватися послугами цього перевізника ніколи більше не буду, занадто небезпечна поїздка виходить. За технічний стан ставлю 5, виключно тому, що автобус їхав, по дорозі не зламався, хоча про його реальний технічний стан не маю ні найменшого представенія.
Тетяна
24.7.2020
Валбжих – Дзивнув
Найгірший перевізник. Грубить людям, 18 остановак за поїздку. 7 годин пораспісанію і в підсумку 10 годин.
Христина
26.11.2019
Валбжих – Дзивнув
Найчастіше б зупинки!
Данило
12.7.2020
Валбжих – Дзивнув
Це була одна з найгірших поїздок в моєму житті!
Тетяна
18.10.2019
Валбжих – Дзивнув
Через мішанину з білетами, деяким людям прийшлось стояти в проході замість сидіти на місцях, вказаних у їх білетах. Це міжнародний рейс, і такі речі недопустимі.
Ліка
29.11.2019
Валбжих – Дзивнув
Чортові кнопки телевізорів, вбудованих в спинки крісел, світяться настільки яскраво, що неможливо було сидіти навіть із закритими очима, постійно відчуваючи на собі ці прожектори!
Арсеній
4.12.2019
Валбжих – Дзивнув
Що можна розповідати і описувати, якщо рейс не відбувся. Кричущий факт!
Мирослава
26.1.2020
Валбжих – Дзивнув
Що то наплутано з планом автобуса, брав квитки в середині салону, виявився на гальорці. Не критично, їхали добре, але осад неприємний.
Станіслав
10.7.2020
Валбжих – Дзивнув
Я так зрозумів у цій компанії така політика "Бронюй, купуй і сиди де попало". Огидна компанія.
Павло
Популярні рейси з міста Валбжих
Популярні рейси в місто Дзивнув
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас