computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікуванняя
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Фудкорт та магазини
 
 

Розклад автобусів
Варшава – Реваль

Можлива оплата перед посадкою
Варшава
Автовокзал "Варшава-Заходня"
Реваль
Зупинка Реваль
13 год 56 хв
805 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

805 UAH

Дата останнього оновлення: 30.11.2021. Більш актуальний розклад автобусів Варшава – Реваль ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Варшава – Реваль

Автобуси Варшава – Реваль відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Варшава в місто Реваль автобусом можна за 12 г. 56 м. Відстань між містами становить 537 км.

Вартість квитків на автобус Варшава – Реваль

В середньому ціна квитка становить 805 грн. Найдешевший квиток коштує 805 грн, а найдорожчий 805 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Варшава – Реваль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Варшава – Реваль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Варшава і Реваль займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Варшава

В місті Варшава знаходиться 15 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція «Варшава-Захід» , що знаходится за адресою Єрусалимські алеї; будинок 144 .

Автостанції Реваль

В місті Реваль знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Реваль , що знаходится за адресою Єрусалимські алеї; будинок 144 .

Зведена інформація по напрямку Варшава – Реваль
Середня ціна квитка: 805 грн
Найдорожчий квиток: 805 грн
Найдешевший квиток: 805 грн
Найшвидший рейс: 12 ч 56 мин
Частота рейсів в день: 20
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 20
Перевізників на напрямку: 1
Місто Варшава пов'язане з автостанціями: 2053

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

25.4.2020
Варшава – Реваль
Електронна версія зручна, єдине, що квитки пропонуються не в хронологічному порядку, за часом відправлення, а хаотично. Мені здається для клієнтів зручніше бачити розклад відправлення за часом від меншого до більшого, як на сайті РЖД.
Антон
29.4.2020
Варшава – Реваль
Час прибуття в кінцевий пункт із часом зазначеним на квитку не співпадає , з тим що був оголошений супроводжуючим персоналом. Як вони нам пояснили, що час зазначений місцевий, але в той час різниця між Московським і Київським часом була просто відсутня. Нащо в дівчат не знайшлося вже інших аргументів
Руслан
15.7.2020
Варшава – Реваль
Чистота сидінь вимагає уваги
Георгій
11.7.2020
Варшава – Реваль
Я купила квиток он-лайн і не змогла ним скористатися, бо стало ясно його потрібно роздруковувати. Навіщо взагалі продавати онлайн, якщо електронний квиток не дійсний і немає на вокзалі каси, яка може видати фізичний квиток. Навіщо дурити людей, якщо продає квиток тільки водій ?!
Арсеній
11.12.2019
Варшава – Реваль
Я не потрапив на автобус через некоректні розкладу
Володимир
10.6.2020
Варшава – Реваль
Я не їздила, але зірочки поставлю.
Марія
Популярні рейси з міста Варшава
Популярні рейси в місто Реваль
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас