computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Варшава – Шклярська Поремба

Варшава
Автовокзал "Варшава-Заходня"
Шклярська Поремба
Шклярська Поремба
11 год 10 хв
663 UAH
Polonus
Рейс:
Графік: Щоденно
Polonus
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
663 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Варшава – Шклярська Поремба ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Варшава – Шклярська Поремба

Автобуси Варшава – Шклярська Поремба відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Варшава в місто Шклярська Поремба автобусом можна за 10 г. 10 м. Відстань між містами становить 488 км.

Вартість квитків на автобус Варшава – Шклярська Поремба

В середньому ціна квитка становить 663 грн. Найдешевший квиток коштує 663 грн, а найдорожчий 663 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Варшава – Шклярська Поремба

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Варшава – Шклярська Поремба.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Варшава і Шклярська Поремба займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Варшава

В місті Варшава знаходиться 15 станцій. Найпопулярніша з них це Автобусна станція «Варшава-Захід» , що знаходится за адресою Єрусалимські алеї; будинок 144 .

Автостанції Шклярська Поремба

В місті Шклярська Поремба знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Шклярська Поремба , що знаходится за адресою Єрусалимські алеї; будинок 144 .

Зведена інформація по напрямку Варшава – Шклярська Поремба
Середня ціна квитка: 663 грн
Найдорожчий квиток: 663 грн
Найдешевший квиток: 663 грн
Найшвидший рейс: 10 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 9
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 9
Перевізників на напрямку: 1
Місто Варшава пов'язане з автостанціями: 2053

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

27.10.2019
Варшава – Шклярска-Поремба
Екіпаж відмінний! дотримуються швидкісного режиму і час прибуття. Спасибі їм!
Варвари
23.4.2020
Варшава – Шклярска-Поремба
Це був не автобус, а маршрутка до Могильова, там була пересадка на іншу маршрутку до Мінська. У Мінську кінцева була не на автостанції Дружна, як було зазначено в квитку, а навпроти Центрального автовокзалу.
Міла
4.11.2019
Варшава – Шклярска-Поремба
Це було незабутньо жахливо ... почнемо з того, що автобус в убитому стані, ремені безпеки не працюють, сидіння жахливо незручні і тверді. Номери пасажирських місць написані маркером! І це міжнародний рейс! Вночі відбувалося щось дивне була включена піч! (Липень!) І одночасно кондиціонер! Якщо будете їхати цим рейсом, то майте на увазі, що від української митниці аж до Києва (а це більше 3 годин) ніхто навіть не зупинитися Вам в туалет і це жахливо ... і на останок, прибувши на місце призначення нам дістали наші валізи, а вони виявилися облиті неймовірно смердючою рідиною, що нагадувала плацкартний туалет. Ну ось ніби і все!
Ярослава
29.5.2020
Варшава – Шклярска-Поремба
Ціна-якість дотримано повною мірою, навіть якість і зручність трохи краще. Але важко було знайти платформу звідки вирушає, тому хто перший раз їде. У людей запитуємо - не знають, у водіїв маршруток - не знають. Тут трохи довелося понервувати. А так норм поїздка)
Яна
26.10.2019
Варшава – Шклярска-Поремба
Шикарна поїздка.
Владислав
6.11.2019
Варшава – Шклярска-Поремба
Я не поїхав на цьому перевізнику побажати нічого
Мстислава
31.10.2019
Варшава – Шклярска-Поремба
Я подзвонила в офіс перевізника і сказали, що буде не MAN, але автобус до-й виконує міжнародні перевезення, але не було WI-FI. Але не було навіть елементарних сіточок для дрібних речей.
Олег
27.3.2020
Варшава – Шклярска-Поремба
Якби ще зробили не обов*язкове роздрукування білетів.
Богдана 
Популярні рейси з міста Варшава
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас