computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Вроцлав – Бонн

Вроцлав
Автовокзал "Вроцлав"
Бонн
Автостанція Бонн
14 год 0 хв
1835 UAH
SANDRA-MADELTRANS
Рейс:
Графік: Щоденно
SANDRA-MADELTRANS
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
1835 UAH
Вроцлав
Автовокзал "Вроцлав"
Бонн
Бонн
14 год 0 хв
1893 UAH
SINDBAD
Рейс:
Графік: Щоденно
SINDBAD
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
1893 UAH

Дата останнього оновлення: 16.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Вроцлав – Бонн ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Вроцлав – Бонн

Автобуси Вроцлав – Бонн відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 14 рейсів. Дістатися з міста Вроцлав в місто Бонн автобусом можна за 14 г. 0 м. Відстань між містами становить 837 км.

Вартість квитків на автобус Вроцлав – Бонн

В середньому ціна квитка становить 1864 грн. Найдешевший квиток коштує 1835 грн, а найдорожчий 1893 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вроцлав – Бонн

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Вроцлав – Бонн.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вроцлав і Бонн займається 2 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вроцлав

В місті Вроцлав знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вроцлав , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Автостанції Бонн

В місті Бонн знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Bonn , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Вроцлав – Бонн
Середня ціна квитка: 1864 грн
Найдорожчий квиток: 1893 грн
Найдешевший квиток: 1835 грн
Найшвидший рейс: 14 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 18
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 18
Перевізників на напрямку: 2
Місто Вроцлав пов'язане з автостанціями: 1313

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

7.7.2020
Вроцлав – Бонн
Екіпаж дуже сильно грубіянив, я в наступний раз не куплю квитки! Автобус забитий передачками, туалет в автобусі присутній, АЛЕ не працює. Екіпаж звільнити! Екіпаж - це особа перевізника, а з таким екіпажем потрібно тільки сидіти вдома.
Вадим
12.11.2019
Вроцлав – Бонн
Ціна не відповідає якості транспорту. Довга нічна поїздка з довгими очікуваннями на зупинках по дорозі в холодну пору повинна бути в дуже комфортному новому і теплом транспорті, а не в старій маршрутці.
Ростислав
22.4.2020
Вроцлав – Бонн
Що з приводу самого сайту (оформлення замовлень і тд) все зрозуміло.
Генадій
26.7.2020
Вроцлав – Бонн
Я був тут для їхати, а не для сервіси тестувати. До того ж, відразу завалили спамом.
Михайло
22.10.2019
Вроцлав – Бонн
Я вважаю що я повинен написати про це перевізника. Поїздка була жахливою. Таке відчуття що я потрапив в Марокко. Все почалося з того, що водій не хотів приймати електронний квиток на моєму телефоні, а на автостанції його не хотіли друкувати (!). Навіть беручи до уваги напіврозваленого автобуса - це ще пів біди. 1) Поведінка водія було зухвалим. 2) Він набив весь невеликий напіврозвалений мікроавтобус величезними сумками пасажирів. Так що намагатися ходити по салону було неможливо. 3) По дорозі було дуже багато пилу від попереду їхали машин. Але по-моєму водієві було добре і він навіть не прикривав бічні вікна, які були повністю відкриті. P.S. Пасажири не береться до уваги. 4) Серед пасажирів було багато циган, яким помоему поїздка дуже сподобалася.
Варвари
15.7.2020
Вроцлав – Бонн
Я відмовилася від ваших квитків, тому що у нас перенесли рейс літака! А не ваш рей автобуса !!! Це що спеціально так запитальник підлаштували ???
Борис
11.3.2020
Вроцлав – Бонн
Я купляв квиток для свого знайомого на рейс Прага-Харків з пересадкою в Києві. Буквально на наступний день рейс Київ-Харків було відмінено, і згідно з вашими умовами відмінявся весь рейс. Значно краще було б зберігати за мандрівником можливість вибирати: купити інший квиток на «стиковий» рейс чи відмінити повністю поїздку. Також вам варто більш ретельно обирати перевізників, з якими ви співпрацюєте, щоб попередити такі випадки в майбутньому.
Роман
Популярні рейси з міста Вроцлав
Популярні рейси в місто Бонн
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас