computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Вроцлав – Мжежино

Можлива оплата перед посадкою
Вроцлав
Зупинка Вроцлав
Мжежино
obowiązkowa rezerwacja telefoniczna: 661 333 333
9 год 47 хв
805 UAH
LIDER
Рейс:
Графік: Щоденно
LIDER
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

805 UAH

Дата останнього оновлення: 5.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Вроцлав – Мжежино ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Вроцлав – Мжежино

Автобуси Вроцлав – Мжежино відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Вроцлав в місто Мжежино автобусом можна за 8 г. 47 м. Відстань між містами становить 430 км.

Вартість квитків на автобус Вроцлав – Мжежино

В середньому ціна квитка становить 805 грн. Найдешевший квиток коштує 805 грн, а найдорожчий 805 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вроцлав – Мжежино

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Вроцлав – Мжежино.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вроцлав і Мжежино займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вроцлав

В місті Вроцлав знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вроцлав , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Автостанції Мжежино

В місті Мжежино знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Мжежино , що знаходится за адресою вулиця Суха; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Вроцлав – Мжежино
Середня ціна квитка: 805 грн
Найдорожчий квиток: 805 грн
Найдешевший квиток: 805 грн
Найшвидший рейс: 8 ч 47 мин
Частота рейсів в день: 14
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 14
Перевізників на напрямку: 1
Місто Вроцлав пов'язане з автостанціями: 1313

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

3.3.2020
Вроцлав – Мжежино
Гірше ніж була ця поїздка у мене просто не було. Автобус в жахливому стані що не приемлимо для міжнародних перевезень. Водії грубі, невиховані. Кричали постійно на пасажирів. В цілому я шалено засмутився що вибрав цього перевозщіка. Більше ніколи ним не поїду.
Хелен
28.12.2019
Вроцлав – Мжежино
Гірше поїздки вмоей житті не було ..У маршкутке сидіння прибудованими на дерев'яних піднесення, сумок поставив не куда..Проход на стільки вузенький, що коли проходила повненька жінка і харчувалася сісти на сосднее сидіння то її м'яке місце мене втиснулася в скло ... Місця розташування сидінь на сайті не відповідають місцях розташування в маршрутці ... Проїзд бив просто пеклом ..Щоб роздрукувати квитки обезділа підлогу Києва ..
Мирослав
20.2.2020
Вроцлав – Мжежино
Це був жах. На сайті було вказано що автобус проїжджатиме через м. Ковель без продажу квитків. Але поїхав через Володимир - Волинський в зв'язку з чим мені довелося чекати 2 години на автовокзалі щоб доїхати до місця призначення.
Григорій
1.3.2020
Вроцлав – Мжежино
Це була жахлива поїздка. Після проходження українського кордону, зупинилися в буферній зоні через поломку автобуса, або через те, що не пропусти на кордоні на огляді. В результаті майже всю ніч простояли в очікуванні іншого. Один з водіїв хам: щось запитати або дізнатися неможливо, починає кричати. Ще при посадці матом розмовляв коли сідали в автобус, не кажучи вже по ходу руху. В результаті спізнилися на 6,5 годин. Я ледве встигла на літак, хоча виїжджав з запасом.
Костянтин
14.7.2020
Вроцлав – Мжежино
Читати вище.
Євгенія
15.3.2020
Вроцлав – Мжежино
Шансон, який грає в 12 ночі в автобусі на гучності, що пробиває навіть навушники - досвід, який мені запам'ятається на все життя. Практично збожеволів.
Іван
20.11.2019
Вроцлав – Мжежино
Що б ваші супутники життя чинили б так, як ви робите зі своїми клієнтами. Щоб ви побували в "шкурі" пасажирів, які придбали у вас квитки, а рейс скасований.
Сергій
21.11.2019
Вроцлав – Мжежино
чистий мікроавтобус, зручні сидіння, вчасно відправився, все пройшло добре
Маргарита
Популярні рейси з міста Вроцлав
Популярні рейси в місто Мжежино
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас