computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Яремче – Вінниця

Можлива оплата перед посадкою
Яремче
Автостанція Яремче
Вінниця
Автовокзал "Західний"
12 год 2 хв
451 UAH
АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ
Автобус: БАЗ-25
Рейс:
Графік: Щоденно
АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ
Автобус: БАЗ-25
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
451 UAH

Дата останнього оновлення: 16.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Яремче – Вінниця ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Яремче – Вінниця

Автобуси Яремче – Вінниця відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Яремче в місто Вінниця автобусом можна за 11 г. 2 м. Відстань між містами становить 360 км.

Вартість квитків на автобус Яремче – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 451 грн. Найдешевший квиток коштує 451 грн, а найдорожчий 451 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Яремче – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Яремче – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Яремче і Вінниця займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Яремче

В місті Яремче знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Яремче , що знаходится за адресою вулиця Свободи; будинок 234 .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Свободи; будинок 234 .

Зведена інформація по напрямку Яремче – Вінниця
Середня ціна квитка: 451 грн
Найдорожчий квиток: 451 грн
Найдешевший квиток: 451 грн
Найшвидший рейс: 11 ч 2 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Яремче пов'язане з автостанціями: 313

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

27.6.2020
Яремче – Винница
Це просто Гучний Жах !!!!!!! Затримка рейсу 2 години. Без попередження і вибачень. Водій 14 годин за кермом (з Одеси до Києва і назад).
Арсеній
14.10.2019
Яремче – Винница
Це просто жах!!! Не думав, що таке можливо в нашій країні! Мало того, що автобус спізнився на 1годину, ще і відсутня будь-яка комунікація з провайдером перевезення. Вказані контактні телефони, які були вказані в квиткі, були (скоріш за все) були особистими фізичними телефонанами, так як при дзвінку на одни слухавку підняла жінка і соним голом відповіла, а потім взагалі кинула слухавку і перестала її брати. На вокзалі жодної точної інформації щодо цього рейсу не могли надати. Сама дорого, власне автобус та водії це зовсім інша історія. Ніяких вибачень за те що так спізнилися, стан астобуса просто жахливий, технічний стан - такий самий. Напівдорозі пробили колесо і на просте запитання "Через скільки приблизно часу ми поїдемо" один із водіїв відповів "Коли зробемо- тоді поїдемо".
Тарас
7.10.2019
Яремче – Винница
Чудова поїздка. Чудові водії
Варвари
10.6.2020
Яремче – Винница
Що можна сказати, якби не необхідність і зручність часу, більше ніколи не зв'язалася б з цією компанією. Коли їхала з Москви в Жодіно, мою сусідку, з якою я навіть не встигла познайомитися залишили на першій зупинці (ще в Росії). Вона наздогнала наш автобус вже в Білорусії ближче до Борисову, тобто і на другій зупинці її відсутності ніхто не помітив, при цьому один з супроводжуючих нас перераховував. Коли дівчина піднялася на борт автобуса, який супроводжує даного автобуса пред'явив мені претензії, що я нічого не сказала про відсутність, він навіть не помітив, що я всю дорогу спала і тим більше не несу відповідальність за пасажира. Висловлені мені претензії мене трохи шокували. Мало того спинка не фіксували і доводилося в напрузі сидіти, якщо я не спала і лежати не хотілося
Оксана
13.12.2019
Яремче – Винница
Що оцінювати? Де назви колонок для оцінки?
Руслана
31.3.2020
Яремче – Винница
Щось з системою кондиціонування. ТО було дуже жарко, то холодно.
Лідія
Популярні рейси з міста Яремче
Популярні рейси в місто Вінниця
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас