computer
Оновлений Центральний автовокзал Києва
credit card
Комфортний зал очікування
directions
Повернення квитків без проблем
carriers
Безкоштовна VIP-зона для міжнародних рейсів
refund
Експрес-доставка посилок
 
 

Розклад автобусів
Юшково – Весьєгонськ

Можлива оплата перед посадкою
Юшково
Зупинка Юшково (поворот до міста)
Весьєгонськ
Автостанція Весьєгонськ
9 год 45 хв
524 UAH
СКСавто
Рейс:
Графік: Щоденно
СКСавто
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно

Увага! З 21 жовтня у регіонах, де встановлено "жовтий" або "червоний" рівень епіднебезпеки впроваджено обмеження. Усім пасажирам потрібно мати паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію; документ, що підтверджує одужання від COVID-19; негативний результат ПЛР- або експрес-тест на COVID-19, проведений не більше як за 72 години до поїздки.

Нові правила перевезень затверджені Кабінетом міністрів України.

524 UAH

Дата останнього оновлення: 4.12.2021. Більш актуальний розклад автобусів Юшково – Весьєгонськ ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Юшково – Весьєгонськ

Автобуси Юшково – Весьєгонськ відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Юшково в місто Весьєгонськ автобусом можна за 8 г. 45 м. Відстань між містами становить 385 км.

Вартість квитків на автобус Юшково – Весьєгонськ

В середньому ціна квитка становить 524 грн. Найдешевший квиток коштує 524 грн, а найдорожчий 524 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Юшково – Весьєгонськ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Юшково – Весьєгонськ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Юшково і Весьєгонськ займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Юшково

В місті Юшково знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Юшков (поворот на місто) , що знаходится за адресою траса Р-21 Кола .

Автостанції Весьєгонськ

В місті Весьєгонськ знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Весьегонск , що знаходится за адресою траса Р-21 Кола .

Зведена інформація по напрямку Юшково – Весьєгонськ
Середня ціна квитка: 524 грн
Найдорожчий квиток: 524 грн
Найдешевший квиток: 524 грн
Найшвидший рейс: 8 ч 45 мин
Частота рейсів в день: 5
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 5
Перевізників на напрямку: 1
Місто Юшково пов'язане з автостанціями: 71

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

17.4.2020
Юшково – Весьегонск
Гірше не буває
Артем
19.2.2020
Юшково – Весьегонск
Екіпаж рейсу міг би бути ввічливіше.
Леонід
21.10.2019
Юшково – Весьегонск
Це був незабутній досвід!
Павло
13.10.2019
Юшково – Весьегонск
Це була жахлива поїздка. Рейс затримали на годину, водій навіть і не поспішав коли приїхав. В автобусі було душно, брудні столики. А провідниця взагалі уникала запитань від пасажирів.
Ярослав
19.6.2020
Юшково – Весьегонск
Чесно кажучи, пережити поїздку виявилося досить складно. Духота і сморід в салоні стояла неймовірна. Може варто на такі рейси пускати автобуси з будь-яким то кондиціонером?
Олександра
18.3.2020
Юшково – Весьегонск
Чесного розкладу руху транспорту
Арсеній
21.5.2020
Юшково – Весьегонск
Щиро вдячний за можливість купити квиток.
Руслана
16.11.2019
Юшково – Весьегонск
Я хотів скачати свій квиток після поїздки для надання в бухгалтерію для звіту. Не можу знайти його в своєму кабінеті. Чи не допоможете? Сергій.
Ксенія
31.12.2019
Юшково – Весьегонск
ця компанія є просто образою. водії дійсно огидні, радянські свині. Вони викинули мої особисті речі, хоча я стояв в черзі перед перевірки багажу, а потім вигнали мене з автобуса.ето дійсно була самої хреново поїздкою моєму житті. Слава богу що більше не буду їхати в Росію
Лідія
Популярні рейси з міста Юшково
Популярні рейси в місто Весьєгонськ
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас