computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Загреб – Брюссель

Загреб
Zagreb
Брюссель
Брюссель
44 год 30 хв
5975 UAH
EUROLINES - BALTOUR
Рейс:
Графік: Пн
EUROLINES - BALTOUR
Тип рейсу: regular
Графік: Пн
5975 UAH

Дата останнього оновлення: 18.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Загреб – Брюссель ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Загреб – Брюссель

Автобуси Загреб – Брюссель відправляються пн . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Загреб в місто Брюссель автобусом можна за 43 г. 30 м. Відстань між містами становить 1230 км.

Вартість квитків на автобус Загреб – Брюссель

В середньому ціна квитка становить 5975 грн. Найдешевший квиток коштує 5975 грн, а найдорожчий 5975 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Загреб – Брюссель

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 54 квитків Загреб – Брюссель.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Загреб і Брюссель займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Загреб

В місті Загреб знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Загреб , що знаходится за адресою проспект Марина джицу; будинок 4 .

Автостанції Брюссель

В місті Брюссель знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Брюссель , що знаходится за адресою проспект Марина джицу; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Загреб – Брюссель
Середня ціна квитка: 5975 грн
Найдорожчий квиток: 5975 грн
Найдешевший квиток: 5975 грн
Найшвидший рейс: 43 ч 30 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Загреб пов'язане з автостанціями: 304

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

17.4.2020
Загреб – Брюссель
Це не автобус, а маршрутка, їхати на такому на такі відстані просто неможливо. Максимум, скільки можливо на такому проїхати, це кілометрів сорок. Не розумію, за яким принципом таке маршрутне таксі допустили до міжнародних перевезень. Ціна повинна відповідати якості, звичайно, але не до такої міри.
Микола
28.6.2020
Загреб – Брюссель
Це пекло, а не автобус. Маршрутка, як консервна банка, народу битком, п'ять чоловік стоячи. Кондиціонер не працює, вікна не відкриваються. Жарко неймовірно. Ворогові не побажаю такої поїздки. Нехай горить в пеклі АТП Червона гора З ТАКИМ автопарком і водіями
Борис
24.4.2020
Загреб – Брюссель
Цього разу P-Trans приємно здивував. Якби б тільки не запізнився на годину. Але в цей день всі автобуси запізнювались. Але прийшов майже по графіку все рівно. Ввічливі і охайні водії, справний автобус, не так як останнього разу. Допомогали людям з багажем. Дали місце, а не казали сідати на вільне місце. Надіюсь це не тільки від рейсу залежить, а фірма дійсно сприймає об'єктивну критику і покращується якість послуг.
Генадій
17.2.2020
Загреб – Брюссель
Чудова поїздка: ввічливі водії, зручні крісла, чистий салон. Лише схвальні відгуки.
Станіслав
28.3.2020
Загреб – Брюссель
Що це за три колонки з зірками? Що я повинен оцінювати? Де категорії?
Павло
11.10.2019
Загреб – Брюссель
Я вже не раз їжджу в Київ і назад, то цей водій і його маршрутка найкраща і комфортабельна, кондиціонер, телевізор, спокійна музика, крісла удоьние.
Віталій
23.6.2020
Загреб – Брюссель
Я замовила і купила квиток на сайті без проблем.
Георгій
28.3.2020
Загреб – Брюссель
Я мало не запізнилася на автобус тільки по тому, що він вирушав на залізничному вокзалі Львова з іншого місця, ніж було заявлено в самому квитку. Ніхто не передзвонив і не потурбувався про пасажира. Інфолінія вимкнена. Сервіс просто жахливий.
Артем
9.11.2019
Загреб – Брюссель
Я їхала маршруткою, тому, бідні мої хворі коліна, увесь шлях впирались в спинку сидіння, що попереду.
Микола
Популярні рейси з міста Загреб
Популярні рейси в місто Брюссель

ЗМІ про нас