computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Замосць – Вільнюс

Замосць
Автостанція Замостя
Вільнюс
Автовокзал "Вільнюс"
17 год 10 хв
750 UAH
Z-TIME
Автобус: BOVA
Рейс:
Графік: Вс
Z-TIME
Автобус: BOVA
Тип рейсу: regular
Графік: Вс
750 UAH
Замосць
Автостанція Замостя
Вільнюс
Автовокзал "Вільнюс"
17 год 10 хв
750 UAH
Z-TIME
Автобус: BOVA
Рейс:
Графік: Вт,Пт
Z-TIME
Автобус: BOVA
Тип рейсу: regular
Графік: Вт,Пт
750 UAH

Дата останнього оновлення: 19.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Замосць – Вільнюс ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Замосць – Вільнюс

Автобуси Замосць – Вільнюс відправляються вс . Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Замосць в місто Вільнюс автобусом можна за 16 г. 10 м. Відстань між містами становить 552 км.

Вартість квитків на автобус Замосць – Вільнюс

В середньому ціна квитка становить 750 грн. Найдешевший квиток коштує 750 грн, а найдорожчий 750 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Замосць – Вільнюс

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 2 квитків Замосць – Вільнюс.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Замосць і Вільнюс займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Замосць

В місті Замосць знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Zamostsy , що знаходится за адресою вулиця Грубіжовская; будинок 1 .

Автостанції Вільнюс

В місті Вільнюс знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Вільнюс , що знаходится за адресою вулиця Грубіжовская; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Замосць – Вільнюс
Середня ціна квитка: 750 грн
Найдорожчий квиток: 750 грн
Найдешевший квиток: 750 грн
Найшвидший рейс: 16 ч 10 мин
Частота рейсів в день: 6
Піковий день: понеділок
Продаваних квитків в день: 6
Перевізників на напрямку: 1
Місто Замосць пов'язане з автостанціями: 844

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

16.7.2020
Замосць – Вильнюс
Це була найкраща поїздка з України в Росію. Водій Дмитро, ввічливий і чемний Мікроавтобус чистий, все працює. Телебачення, ЮСБ розетки, все ок. Все на вищому рівні. Тепер тільки з цим перевізником. Дякуємо.
Зіна
28.2.2020
Замосць – Вильнюс
Це була поїздка в пекло. Поїздка була з Києва до Маріуполя доїхали більш маєток до Запоріжжя потім пересадили на маршрутку де кидав по всій маршрутці. Все молили бога аби швидше доїхати. Пекло одним словом.
Галина
16.1.2020
Замосць – Вильнюс
Що можу сказати все сумно, перше це відсутність в автобусі робочого туалету, але для мене це просто в голову невкладивается як можна їхати 18 годин і чекати коли водій зупиниться десь в туалет, друге це замовляєш собі місце приходиш водій тобі каже сідай де вільно моя оцінка нетреба їздити з цим перекладачем
Сергій
10.10.2019
Замосць – Вильнюс
Я громадянка Казахстану і найчастіше я їжджу в Росію по удастоверенію. При купівлі квитка я не знайшла графу іноземний документ (як це є при оформлення квитків на РЖД) і якби у мене не було з собою паспорта то я не змогла б скористатися послугами вашого перевізника.
Богдана 
6.1.2020
Замосць – Вильнюс
Я перший раз купила квиток на автобус з Вітебська до Ленінграда. Перш їздила на поїзді. Поїздкою задоволена. Все, як годиться в міжміському автобусі: чисто, кваліфіковані водії. Деяка затримка відправлення з Вітебська була компенсована по дорозі, і в Ленінград ми прибули навіть трохи раніше, за що велике спасибі водіям. Особливо приємно було заощадити на вартості квитка. Сподіваюся, що ви збережете всі свої хороші якості. Всього вам доброго.
Ніка
25.10.2019
Замосць – Вильнюс
Я, скажімо так, не фанат дурних серіалів, які заважають спати. Заснути в автобусі і так непросто. В іншому, все дуже навіть непогано. Швидко і комфортно
Богдана 
6.11.2019
Замосць – Вильнюс
Якщо ви виступаєте посередником між перевізником і людиною, я дуже сподіваюсь, що ви будете вводити певні штрафні санкції проти недобросовісних перевізників, інакше я не бачу сенсу у подібному сервісі. Якщо ж це просто інструмент для онлайн покупки білетів - тоді навіщо робити опитування, якщо ви не збираєтесь нічого міняти?
Валентин
21.2.2020
Замосць – Вильнюс
швидко вчасно без проблем і хамства
Надія
Популярні рейси з міста Замосць
Популярні рейси в місто Вільнюс
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас