computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Понад 40 000 рейсів
directions
Маршрути по Україні та ЄС
carriers
Безкоштовне бронювання
refund
Повернення квитків без проблем
 
 

Розклад автобусів
Житомир – Ковганівка

Житомир
Автовокзал "Центральний"
Ковганівка
Ковганівка
2 год 0 хв
93 UAH
ФОП Костюченко С.М.
Автобус: РУТА-18
Рейс:
Графік: Щоденно
ФОП Костюченко С.М.
Автобус: РУТА-18
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
93 UAH

Дата останнього оновлення: 17.5.2022. Більш актуальний розклад автобусів Житомир – Ковганівка ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

Автобусні рейси Житомир – Ковганівка

Автобуси Житомир – Ковганівка відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Житомир в місто Ковганівка автобусом можна за 2 г. 0 м. Відстань між містами становить 80 км.

Вартість квитків на автобус Житомир – Ковганівка

В середньому ціна квитка становить 93 грн. Найдешевший квиток коштує 93 грн, а найдорожчий 93 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Житомир – Ковганівка

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 135 квитків Житомир – Ковганівка.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Житомир і Ковганівка займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Автостанції Ковганівка

В місті Ковганівка знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це Ковганівка , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Житомир – Ковганівка
Середня ціна квитка: 93 грн
Найдорожчий квиток: 93 грн
Найдешевший квиток: 93 грн
Найшвидший рейс: 2 ч 0 мин
Частота рейсів в день: 15
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 15
Перевізників на напрямку: 1
Місто Житомир пов'язане з автостанціями: 2074

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

21.5.2020
Житомир – Ковгановка
Екіпаж дуже грубий, різко відповідає. та ще й не компетентний. Дезінформував щодо місця висадки. Немає бажання купувати квитки більше сюди
Валентина
2.6.2020
Житомир – Ковгановка
Це найжахливіша поїздка !! Нас посадили в самому заду, а дівчинку, що їхала зі мною заколисує зсади. Я попросила поміняти (так як заздалегідь ми не знали цих місць), і той, хто розсаджував грубо відповів, що робити нічого не буде. Потім ми зламалися і стояли 2 години, водій нічого не сказав, що не повідомляв, не вибачався, ніби везе не людей, а просто якийсь товар ... потім почало смердіти гумою і ми ще на годину зупинилися. Приїхали в результаті на 3 години пізніше, жахливо неприємно.
Тарас
28.11.2019
Житомир – Ковгановка
Часто подорожую маршрутами Львів-Чортків, Тернопіль-Чорків, раніше не знала про цей рейс! Дуже зручний, практичний, я його рекомендую вже всім своїм колегам! дуже ввічливі і щирі водії, завжди на зв'язку! тепер подорожуватимемо цим рейсом частенько!!!
Василь
13.5.2020
Житомир – Ковгановка
Читання відгуків. профіль
Віктор
1.6.2020
Житомир – Ковгановка
Я вже й не очікував, що автобусна компанія може настільки безвідповідально підходити до своєї справи. На передсвятковий період за основними напрямками (зокрема нашому) були поставлені "додаткові" рейси. По факту це означало, що на вокзалі стоїть два автобуса з одним і тим же номером, що відправляються в один час, по одному маршруту. Я, як простий пасажир, про це і знати не знаю. А перевізник в курсі. І йому плювати, що у основного автобуса ще стоїть черга, тоді як в його салоні не вистачає зареєструвалося пасажирів - він просто їде. Навіщо, вибачте, вам потрібні номера телефонів пасажирів, які купили у вас квитки? Я розумію, ніхто не зобов'язаний зі мною панькатися. Але конкретно ця ситуація викликає на вокзалі у всіх проблеми і перевізник навіть не намагається хоч якось допомогти. Нам довелося купити квитки на наступний за розкладом автобус. Теж було два автобуса. Так ось водій ПТК спеціально раз в 3-5 хвилин оголошує, що автобуса два і що можливо ви стоїте не в ту чергу. І ніхто нікуди не зривався швидше незважаючи на чергу. Водій виїхав тільки за фактом заповнення свого листа пасажирів. Це ж так просто, чи не так, Baltic Shuttle?
Галина
25.3.2020
Житомир – Ковгановка
Я задоволений поїздкою
Дмитро
7.7.2020
Житомир – Ковгановка
Я незадоволена вашим сервісом.
Микита
16.2.2020
Житомир – Ковгановка
Я прийшов на годину раніше відправлення. Аж до самого часу відправлення, за вказаною в квитку адресою (площа Шевчика, 1/ plac Szewczyka, 1), автобус не приїхав. Довелось їхати до аеропорту іншим автобусом.
Мирослав
Популярні рейси з міста Житомир
Популярні рейси в місто Ковганівка
Останні куплені квитки на сайті

ЗМІ про нас