computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 

Розклад автобусів
Знам'янка – Іванівці

Можлива оплата перед посадкою
Знам'янка
Автостанція Знам'янка
Іванівці
Автостанція Івановці
14 год 5 хв
510 UAH
Денисівка
Автобус: Scania
Рейс:
Графік: Щоденно
Денисівка
Автобус: Scania
Тип рейсу: regular
Графік: Щоденно
510 UAH

Дата останнього оновлення: 17.10.2021. Більш актуальний розклад автобусів Знам'янка – Іванівці ви можете дізнатись, обрав дату в формі пошуку вгорі сторінки

computer
Автобусні квитки без черг
credit card
Безкоштовне бронювання
directions
Понад 40 000 рейсів
carriers
Офіційний сайт центрального автовокзалу
refund
Повернення грошей без проблем
 
 
Автобусні рейси Знам'янка – Іванівці

Автобуси Знам'янка – Іванівці відправляються щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділя. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Знам'янка в місто Іванівці автобусом можна за 13 г. 5 м. Відстань між містами становить 440 км.

Вартість квитків на автобус Знам'янка – Іванівці

В середньому ціна квитка становить 510 грн. Найдешевший квиток коштує 510 грн, а найдорожчий 510 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Знам'янка – Іванівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 72 квитків Знам'янка – Іванівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Знам'янка і Іванівці займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Знам'янка

В місті Знам'янка знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Знам'янка , що знаходится за адресою Привокзальна площа; дім 2 .

Автостанції Іванівці

В місті Іванівці знаходиться 1 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Іванівці , що знаходится за адресою Привокзальна площа; дім 2 .

Зведена інформація по напрямку Знам'янка – Іванівці
Середня ціна квитка: 510 грн
Найдорожчий квиток: 510 грн
Найдешевший квиток: 510 грн
Найшвидший рейс: 13 ч 5 мин
Частота рейсів в день: 8
Піковий день: неділя
Продаваних квитків в день: 8
Перевізників на напрямку: 1
Місто Знам'янка пов'язане з автостанціями: 126

Відгуки

Відгуки залишені верифікованими пасажирами, які здійснили поїздку.

26.1.2020
Знаменка – Ивановцы
Гірше, в своєму житті я не бачив! Перевіряйте тих, хто продає квитки. Це не перевізник, це прості злодії.
Єгор
19.6.2020
Знаменка – Ивановцы
Хрінова у вас програма смс з Підтвердження пароля лутше слати на viber.
Аліна
12.4.2020
Знаменка – Ивановцы
Шикарна поїздка.
Ганна
16.1.2020
Знаменка – Ивановцы
Я вас кохаю!
Станіслав
16.3.2020
Знаменка – Ивановцы
Я давно не їздив на автобусах такого типу, дуже старий і некомфортний автобус. При посадці садять людей далеко не в тверезому стані, які в подальшому в поїздці мало того, що варто огидний запах в салоні, так ці пасажири ще й поводяться не зовсім адекватно. З кожним разом, послугами даного перевізника хочеться зв'язуватися, все менше!
Остап
12.4.2020
Знаменка – Ивановцы
Я дуже задоволений сервісом! Дякуємо!
Карина
23.3.2020
Знаменка – Ивановцы
Я задоволений за всіма чотирма пунктами
Хелен
9.12.2019
Знаменка – Ивановцы
Я не можу їздити з лівого боку автобуса, відчуваю себе некомфортно. З цієї причини квиток беру завжди електронно і вибираю підходяще місце. Цього разу я брала квиток в день поїздки, і я їхала зі своїм хлопцем, тому вибрала два місця поруч і з правого боку. На схемі не було сказано про те, що в автобусі є місця не тільки на другому поверсі, але і на першому. Що ми побачили, коли зайшли в автобус: наші місця знаходилися на першому поверсі, спереду столик і найголовніше, місця були роздільні! У мене з одного боку, а у мого хлопця з іншого. Так ми їхали всі 8 годин, тому що наші сусіди не погодилися помінятися і сісти біля проходу. Так-так, хоча я брала два поруч, і один відповідно був біля вікна. За підсумком - два роздільних місця біля проходу, на першому поверсі біля столика. Незручно! Величезний мінус! У мене таке не в перший раз .. Брала місце з правого боку, а за підсумком було зліва.
Владислав
29.4.2020
Знаменка – Ивановцы
я купувала квиток без пересадки. Але мене з нормального спринтера пересадили в жахливу Шаленний Черепаху і я 4 години від Києва до Рівного мучилася. Навіщо писати, що квиток без пересадки?
Ксенія

ЗМІ про нас